Кубак Волат: пераможцы i прызёры

Опубликовано: 22.05.2016

Ужо мінуў тыдзень пасля нашага юбілейнага Х-га Рэспубліканскага турніру "Кубак "Волат"-2016.

Шмат чаго было напісана і сказана намі ды іншымі, але мы дагэтуль не павіншавалі ўсіх нашых пераможцаў і прызёраў гэтых спаборніцтваў.

Нагадаем, што каманда нашага клубу перамагла ў агульнакамандным заліку, з вынікам 5 "залатых", 9 "срэбраных" і 7 "бронзавых" медалёў. Свой ўнёсак у гэты агульны вынік зрабілі;

"Золата".
Таберка Рыгор - індывідуальнае кумітэ, кадзеты (14-15 гадоў), вага вышэй за 63 кг.
Анціпенка Ўладзімір - індывідуальнае кумітэ, кадзеты (14-15 гадоў) вагавая катэгорыя да 52 кг.
Азаркевіч Арцём - індывідуальнае кумітэ, хлопцы 10-11 гадоў, вагавая катэгорыя да 32 кг.
Давідоўскі Раман - індывідуальнае кумітэ, хлопцы 10-11 гадоў, вагавая катэгорыя вышей за 52 кг.
Каманда у складзе : Ігнатовіч Кірыл, Лявончык Арцём, Анціпенка Ўладзімір - каманднае кумітэ, кадзеты (14-15 гадоў).

"Срэбра".
Лявончык Арцём - індывідуальнае кумітэ, кадзеты (14-15 гадоў), вага вышэй за 63 кг.
Булатаў Ілля - індывідуальнае кумітэ, кадзеты (14-15 гадоў) вагавая катэгорыя да 52 кг.
Сцешык Алеся - індывідуальнае кумітэ кадзеткі (14-15 гадоў), абсалютная вагавая катэгорыя.
Таберка Андрэй - індывідуальнае кумітэ, хлопцы 12-13 гадоў, вагавая катэгорыя да 42 кг.
Швед Ігар - індывідуальнае кумітэ, хлопцы 12-13 гадоў, вагавая катэгорыя вышей за 50 кг.
Сейсебекаў Андрэй - індывідуальнае кумітэ, клопцы 10-11 гадоў, вага да 38 кг.
Каманда ў складзе - Таберка Рыгор, Чэшко Максім, Булатаў Ілля - каманднае кумітэ, кадзеты (14-15 гадоў).
Каманда ў складзе - Азаркевіч Арцём, Давідоўскі Раман і Сейсебекаў Андрэй - каманднае кумітэ, хлопчыкі 10-11 гадоў.
Каманда ў складзе - Ясючэня Марыя, Мурашка Вікторыя і Сцешык Алеся - каманднае кумітэ дзяўчыны.

"Бронза".
Таберка Рыгор - індывідуальнае кумітэ юніоры (16-17 гадоў), абсалютная вагавая катэгорыя.
Чэшко Максім - індывідуальнае кумітэ, кадзеты (14-15 гадоў), вагавая катэгорыя да 63 кг.
Ігнатовіч Кірыл - індывідуальнае кумітэ, кадзеты (14-15 гадоў), вагавая катэгорыя да 52 кг.
Мельнік Дзяніс - індывідуальнае кумітэ, хлопчыкі 10-11 гадоў, вагавая катэгорыя да 32 кг.
Ясючэня Марыя - індывідуальнае кумітэ, дзяўчынкі 10-11 гадоў, абсалютная вагавая катэгорыя.
Каманда ў складзе - Ігнатовіч Даніла, Герынок Ўладзіслаў, Стрытовіч Даніла - каманднае кумітэ, хлопчыкі 12-13 гадоў.
Каманда у сладзе - Рысевец Глеб, Мельнік Дзяніс і Чайкоўскі Дзяніс -каманднае кумітэ хлопчыкі 10-11 гадоў.

Падрыхтавалі спартоўцаў трэнеры клуба "Волат" - Рак Віталь Іванавіч, Хрысценка Настa Сяргееўна, Стальмаховіч Мікалай Юр'евіч і Загрэкаў Вадзім Ўладзіміравіч.
Да віншаванняў дадаем пратаколы турніру і табліцу агульнакаманднага заліку.
Віншуем ўсіх Чэмпіёнаў і Прызёраў "Кубку "Волат"-2016"!
Разам Пераможам!!!